🔹 مجموعه مداد آبی شما را به خرید بهترین انواع تابلو های نقاشی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که تابلو خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
تابلو اکرلیک برجسته

شرکت تولید تابلو اکرلیک برجسته

تابلوهای نقاشی انواع گوناگونی دارند که از جمله آنها تابلوهای اکریلیک برجسته می باشد. شرکت تولید تابلو اکرلیک برجسته، با بهره مندی از کادری مجرب و متعهد اقدام به طراحی و تولید نمونه های ارزشمند و عالی از تابلوهای اکریلیک نموده. طرح ها و رنگهای به کار رفته در تولید این تابلوها، زیبایی و جذابیت های ظاهری آن را به طرز قابل توجهی افزایش داده و آن را به عنوان بهترین و عالی ترین محصولات دکوراتیو به بازار رسانده است.

شرکت تولید تابلو اکرلیک برجسته

مراحل تولید تابلو اکرلیک برجسته

مراحل تولید تابلو اکرلیک برجسته روشهای مختلفی برای تولید تابلو اکرلیک برجسته وجود دارد که در ادامه روش تولید تابلو اکریلیک با خمیر سرامیک و چسب چوب را بیان خواهیم کرد.

مراحل تولید تابلو اکریلیک برجسته:

  • چسب چوب، پودر مل، پودر سینکا، سریش و پودر سنگ با یکدیگر ترکیب می شود تا خمیر یکدستی به دست آید. این خمیر نباید بیش از اندازه خشک باشد. به این منظور می توان چسب چوب بیشتری به آن اضافه کرد. اگر بجای چسب چوب بخواهید با آب آن را نرم کنید، در نهایت تابلو ترک خواهد خورد.
  • طرح مورد نظر که بر اساس ابعاد تابلو در نظر گرفته شده، بر روی کاغذ پوستی ترسیم می شود. پس از آن با استفاده از کاربن به تابلو منتقل می گردد.
  • تولید کننده در این مرحله دست خود را چرب می کند تا فرایند پهن کردن خمیر به شکل بهتری پیش برود. خمیر روی تابلو قرار گرفته و با وردنه به خوبی پهن می گردد.
  • قسمتهای خاصی از طرح، روی خمیر قرار می گیرد و با دقت فراوانی برش می خورد. در واقع هر قسمت از طرح که نیاز به برش خوردن داشته باشد، در این فرایند اجرا می شود. این برش ها به روی تابلو قرار گرفته و جزئیات در آن با دقت بالایی انجام خواهد شد.
  • تابلو برجسته به منظور خشک شدن به هوای آزاد منتقل می شود. این تابلوها قابلیت رنگ آمیزی داشته و با بهره مندی از انواع رنگ، به زیباترین شکل ممکن کامل می شوند.

فروشگاه تابلو اکرلیک برجسته

فروشگاه تابلو اکرلیک برجسته تابلوهای نقاشی از جمله شناخته شده ترین محصولات دکوراتیوی هستند که رونق در بازار خرید و فروش آنها به صورت ویژه دیده می شود. البته این تابلوها خود انواع مختلفی دارند که یکی از مدلهای جذاب و دوست داشتنی آنها تابلوهای اکریلیک برجسته خواهد بود.

این محصول از سوی فروشگاه تابلو اکرلیک برجسته به دست متقاضیان خرید آن خواهد رسید تا در فضاهای مورد نظر او بهترین جلوه از یک اثر بدیع هنری را به نمایش بگذارد.
همانطور که می دانید شرکت تابلو اکرلیک با دقت بسیار بالایی اقدام به طراحی و ساخت این دسته از تابلوها نموده و آن را با تنوع بی نظیری به بازار ارائه کرده است.

فروشگاه مداد آبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه مداد آبی شما را به خرید بهترین انواع تابلو های نقاشی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که تابلو خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.