🔹 مجموعه مداد آبی شما را به خرید بهترین انواع تابلو های نقاشی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که تابلو خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
تابلو رنگ روغن

کارخانه تابلو رنگ روغن برجسته مدرن + تولید پخش عرضه

در جهان مدرن سبکهای متفاوتی در نقاشی یا تابلو رنگ روغن به کار می رود که می توان آنها را به صورت برجسته یا معمولی نقاشی کرد که به علت استقبال زیاد کارخانه هایی افتتاح شده اند که این تابلوها را بین طرفداران آن با تولید زیاد پخش و عرضه کردند. اولین تابلوهای رنگ روغن در غارهای بامیان نمایان شد و همان طور که از نام آن مشخص است نقاشی رنگ روغن از رنگهای روغنی استفاده می شود و روغنی که در آن به کار رفته از بذر کتان و گرفتن روغن آن می باشد.

تابلو رنگ روغن برجسته مدرن

یکی از زیبا ترین تابلوها در دنیای امروزی تابلو رنگ روغن مدرن از نوع برجسته است که برای برجسته کردن یک تابلو می توان از پودر، خمیر یا رنگ استفاده کرد که در اینجا برجسته سازی با استفاده از رنگ روغن را توضیح می دهیم.

برای این که تابلو رنگ روغنی را برجسته کنیم از روشهای مختلفی با توجه به سلائق افراد به کار برده می شود و وقتی که این تابلو برجسته می شود زیبای آن را بیشتر می کند و افراد زیادی را جذب خود می کند و این تابلو میزان رنگی که در آن به کار برده شده از یک تابلو معمولی بیشتر است که برای کشیدن آن، رنگ را با قلمو به صورت غلیظ بر می داریم و با توجه به طرحی که مد نظر است روی بوم قرار می دهیم و شروع به کشیدن می کنیم و همچنین روش برجسته سازی ساده ولی زمان بر است زیرا از طرحهای راحت تر استفاده کرده و بعد از هربار خشک شدن باز روی همان را با همان رنگ برجسته سازی می کنیم.

با گذشت زمان سبک و ایده های هنرمندان که با توجه به ذهن فعال و خلاقانه ی خود در تابلو رنگ روغن به کار می بردند زیبا تر و افراد هم از آن استقبال زیادی می کردند.

حال اگر بخواهیم به ویژیگیهای تابلو رنگ روغن اشاره کنیم می توانیم بگوییم که از ایده های جذاب، گوناگون و رنگ آمیزی زیبا، خلاق و متفاوت استفاده می کنند و از این تابلو بی نظیر برای خانه، شرکتهای اداری، کافی شاپها و مراکز گوناگون می توان برای دکوراسیونی شیک و تزیین آنها به کار برد.

کارخانه تابلو رنگ روغن برجسته مدرن

از آن جا که تابلو رنگ روغن برجسته مدرن جذابیت و طرفداران خاص خود را دارند کارخانه های تابلو رنگ روغن روزانه در حال کار هستند تا این تابلو ها را در بازار بر اساس تقاضا مردم عرضه کنند.

تابلوهای رنگ روغن سبکهای متفاوتی دارد که عبارت اند از:

امپرسیونیسم: این نقاشی دریافت هنرمند را از دیده های زود گذر نشان می دهد و ضرب قلم باریک و وجود نور از مشخصه های آن می باشد.

فوویسم: این نقاشی بعد از امپرسیونیسم به وجود آمد و متمرکز روی رنگهای تند بودند هنرمندانی که این سبک را به کار می بردند ضرب قلم آنها پرخاشگر ولی از طرحهای ساده ای استفاده می کردند.

رئالیسم: این سبک از نقاشی واقع گرا می باشد که با عکس گرفتن از اشیا یا موجودات انجام می شود و بعد از آن هنرمند همان طور که هستند یعنی زشت باشد یا زیبا شروع به نقاشی کشیدن می کنند.

اکسپرسیونیسم: این نوع سبک اغراق در رنگ و طرحها و القای هیجانات هنرمند به کار می رود به طوری که با رنگهای تند و اشکال کج کشیده می شود.

تابلو رنگ روغن به صورت نقاشی چند بعدی شناخته می شود که انواع مختلفی دارد شامل: ساده، برجسته، مدرن، سنتی، طرح منظره می باشد که هر کدام طرفداران خود را دارد.

تابلو رنگهای روغنی به دو دسته تقسیم بندی می شوند:

مات: این تابلوها برای پوشاندن عیبهای سطح مانند پوشانندگی دیوار به کار می رود و چون دارای حساسیت بالایی است بهتر است آنها را در نور خورشید قرار دهیم تا زودتر خشک شود زیرا برای ترمیم آنها هم وقت می برد و اگر قبل خشک شدن خراب شود باید هزینه ی اضافی صرف کنیم.

براق: این تابلو بادوام و عمر طولانی دارد و مناسب تر است آنها را در نور خورشید قرار دهیم زیرا جلوه و درخشش تابلو بیشتر در نور خود را نشان می دهد.

تولید تابلو رنگ روغن برجسته

برای این که یک تابلو رنگ روغن برجسته را تولید کنیم باید متوجه بشویم که تفاوت آن با دیگر تابلوها مانند تابلو رنگ با استفاده از رنگ اکریلیک در چه چیزی می باشد و نصب این تابلوها به چه صورت می باشد.

اگر دقت کرده باشید برای این که یک تابلو رنگ اکریلیک را حل کرد از آب استفاده می کنند در حالی که برای حل کردن رنگ روغن باید از روغن برزک استفاده کرد روغن اکریلیک به سرعت خشک می شوند ولی رنگ روغن به صورت آرام خشک می شود و این اجازه را به طراح می دهد که اگر طرح خراب شد آن را اصلاح کند و در رنگ اکریلیک مستقیم روی سطح کار می کنند ولی در رنگ روغن باید از قبل سطح آماده سازی شده باشد که باعث می شود تابلو جذاب تر شود.

برای نصب تابلو رنگ روغن باید به نکات زیر توجه کنیم: بهتر است از قابهای سبک استفاده کنید و برای محافظت از تابلو مناسب تر است که از قابهای شیشه ای استفاده کنید و از آلودگی دور نگه دارید تا تابلو یا قاب آن آسیب نبیند.

برای تمیز کردن تابلو بهتر است از دستمال مخصوص بدون زبری استفاده کنید زیرا اگر دستمال نامناسب و زبر باشد تابلو را خراب کرده و زیبایی خود را از دست می دهد. برای تمیز کردن قاب شیشه ای و یا جنسهای مختلف از مواد شوینده استفاده نکنید چون ممکن است قاب شما شکسته باشد و مواد به داخل قاب نفوذ کرده و نقاشی را خراب کند.

پخش و عرضه تابلو رنگ روغن برجسته

یکی از جذاب ترین تابلوها، تابلو رنگ روغن برجسته می باشد زیرا افراد با نگاه کردن به آن محو واقعی و زیبایی آن می شوند و خود را در آن نقاشی حس می کنند که این نقاشی به علت خاص بودن، در مراکز و سایتهای مختلف پخش و عرضه می شود. در هنگام خرید مراقب باشید تابلو دارای آسیب دیدگی نباشد و از جنس و رنگهای مرغوب و با کیفیتی خوب استفاده شده باشد.

شما برای خرید این تابلوهای بی نظیر به سایت و فروشگاه های معتبر نیار دارید تا بتوانید با کیفیت ترین انواع تابلوها به خصوص تابلو رنگ روغن را با اطمینان تهیه نمایید. شما می توانید برای تهیه ی این تابلوها با مدل و رنگهای گوناگون در هر زمان و با هر تعدادی که نیاز دارید به سایت ما مراجعه کرده و با مشاوران ما که سالها در این زمینه فعالیت می کنند ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

فروشگاه مداد آبی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه مداد آبی شما را به خرید بهترین انواع تابلو های نقاشی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که تابلو خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.